Datum: 21.10.2013

Vložil: Blanka

Titulek: Báječný, skvělý, super, bomba atd. :)

Obavy z toho jaká bude druhá skupina maminek byly velice rychle zažehnány, takže nic nebránilo tomu si to naplno užít :) Některé aktivity mi moc neseděly - nerada mluvím před lidmi, ale i to se po pár hodinách změnilo, jiné hry byly úžasné - až mě chvílemi bolela sanice od smíchu :) Co se týče "přednášek" nemám žádnou výtku, všechno bylo velice užitečné a přínosné a pomohlo mi to zase na věci koukat trochu jinak, pochopit samu sebe. Po příjezdu domů jsem okamžitě začala nějaké rady aplikovat, ovladač na emoce se líbí i mému muži. Mockrát děkuju Katce a Milanovi za profesionální a přitom lidský přístup, z Katky jsme doufám nevysály všechnu pozitivní energii, která z ní doslova pryští a Kristýnka to všechno krásně zorganizovala a nebála se s námi taky hrát :) A holkám děkuju za super víkend a omlouvám se, že při loučení jsem nebyla schopná ani říct ahoj, ale měla jsem tak sevřené hrdlo a byla jsem hrozně dojatá z toho, že zas vidím manžela, že to prostě nešlo :D Už teď se těším na únorový WS.

Přidat nový příspěvek