Ohlasy na Individuální bilanční diagnostiku

Datum: 18.10.2014

Vložil: Jitka

Titulek: super

Toto sezení bylo velmi přínosné a vyhodnocení testů na mě úplně sedělo. Dostala jsem rady do života, čeho se vyvarovat a jak se mít lépe a snažím se tím řídit. Hrozně ráda na to vzpomínám. Jen časové rozmezí bylo krátké, dalo by se vše rozebírat déle, asi jsme to vše ani nestihly. Brala bych to ještě jednou.

Datum: 17.10.2014

Vložil: Lída Lojková

Titulek: Trefné

Individuální rozhovor mi objasnil jednání mé i okolí,utvrdil mě v mých silných a slabých stránkách.Dokonalý svět neexistuje:-)

Datum: 28.07.2014

Vložil: Petra

Titulek: Fajn

Paní Přibylová mi potvrdila co jsem si o sobě myslela. Povídání bylo zajímavé, v něčem poučné. zajímavá zkušenost povídat si o sobě s úplně cizím člověkem, který mne nezná, ale jako by mne znal.

Datum: 22.07.2014

Vložil: Dana

Titulek: Hodně zajímavé

Děkuji paní Přibylové za příjemné povídání, je neuvěřitelné, co všechno se dá o člověku zjistit bez předchozího fyzického kontaktu. Jen škoda, že jsme na sebe měly poměrně málo času.

Datum: 11.04.2014

Vložil: andrea

Titulek: zkušenost

IBD se mi moc líbila, jsem ráda že jsem se jí zúčastnila. IBD testy na mě neuvěřitelně sedly a s paní psycholožkou jsme to skvěle rozebraly, jen možná víc času by bylo potřeba :-) Velká zkušenost, děkuji...

Datum: 11.04.2014

Vložil: Kamča

Titulek: Spokojenost :)

IBD-testy mne trefně ohodnotily....další doporučení a nasměrování tím správným směrem bylo to,co jsem potřebovala slyšet.Jsem spokojená,děkuji

Datum: 27.01.2014

Vložil: Eva

Titulek: Super!

IBD byla skvělá. Spolu s paní Přibylovou jsme odhalily slabé stránky, o kterých člověk samozřejmě ví, ale sám si těžko přiznává a pochopila jsem, jak je potřeba s nimi pracovat, aby nebyly v životě moc na obtíž. A naopak jsme si řekly, v čem jsem dobrá a čemu bych se měla věnovat.

Datum: 03.11.2013

Vložil: MK

Titulek: Mazec

Paní psychložka na mě působila velmi mile a přátelsky, jsem moc ráda, že jsem IBD absolvovala, pomohla mi nazvat mé silné, ale hlavně slabé stránky pravým jménem. Neuvěřitelné, co vše se dá vyčíst z pár testů a jedné kresby! Po rozhovoru jsem odcházelá velmi nabítá energií..a kapesníky jsem nepotřebovala.:-)

Datum: 03.11.2013

Vložil: Peťa

Titulek: Neuvěřitelné

IBD skvělé, netušila jsem, že z testů se dá toho tolik vyčíst. Přečetla mě naprosto skvěle, všechno co vím i to co vím, ale neuvědomovala jsem si a nebo jsem nechtěla přiznat sama sobě. Je dobré, že to někdo vysloví nahlas a ještě poradí jak s tím pracovat. Děkuji paní Přibylové byla moc příjemná.

Datum: 01.11.2013

Vložil: Marie

Titulek: Zajímavé

Paní Mgr.Radka Přibylová skvěle vyhodnotila testy. Myslím, že přečetla mé dobré a záporné stránky. Dík za radu jak s tím pracovat.

<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek