Ohlasy na Individuální bilanční diagnostiku

Datum: 31.10.2013

Vložil: Iveta

Titulek: "Že by chyba v Matrixu?"

Neééééé, člověk prostě potřebuje některé věci slyšet od cizích.....protože doma Vám to neřeknou a hlavně vy na ně přijdete příliš pozdě nebo je flegmaticky přehlížíte. Pro mě to byla shůzka hodně zajímavá a jen mě utvrdila v tom jaká jsem. Trošku mě to rozsvítilo....a taky nasměrovalo. Paní byla fajn fajn fajn...:-)

Datum: 31.10.2013

Vložil: Markéta

Titulek: Moc zajímavé.

Individuální bilanční diagnostika byla nejen hodně zajímavá, ale především pravdivá. Myslím, že hodně věcí jsem znala, jen je složité s nimi žít a umět je zpracovat. Pomohlo mi mluvit o problému nahlas a slyšet, že to je normální...jen je třeba s tím něco dělat. Paní Přibylové děkuji, je to dobrý začátek, dál je to na mně... .

Datum: 30.10.2013

Vložil: Janča

Titulek: To mě dostalo

IBD mě fakt dostala,netušila jsem,co vše se dá vyčíst z jednoho nakresleného stromu,tam mě to nejvíce rozhodilo. Aspoň se mi potvrdilo,co jsem sice myslela,ale chtěla jsem to slyšet od někoho jiného.Pracovně jsem byla překvapená,že jsem mnohostranný člověk,co může dělat více věcí,ale něktrým se nebudu věnovat,páč nemám VŠ,ale neva,ono se určitě něco najde,kde budu max.spokojená. :-D

Datum: 03.11.2013

Vložil: Velice tajné

Titulek: Re: To mě dostalo

PŘEDSEDOOOOO!!!!!

Datum: 18.11.2013

Vložil: JT

Titulek: Re: Re: To mě dostalo

:-D

Datum: 26.10.2013

Vložil: Lída

Titulek: Všechny stránky mé osobnosti

Děkuji za vyhodnocení testů a laskavý přístup paní Přibylové. Někde mi pomohla otevřít oči, někde mi potvrdila co vím, někde mi ukázala mé slabé články a navrhla, jak s nimi "pracovat". Líbilo se mi, že odhalila všechny stránky mé osobnosti a poradila mi, jak každou živit tak, abych byla spokojená celá. :)

Datum: 25.10.2013

Vložil: IP

Titulek: CO JE TO?

Tak za mě parádní "nástroj", který Vám potvrdí, že na každém "šprochu je pravdy trochu". A vůbec dá zase možnost o sobě přemýšlet a pracovat na sobě. Paní Přibylové děkuji:-).

Datum: 22.10.2013

Vložil: Šárka

Titulek: Nářez

Kapesníky s sebou...

Datum: 22.10.2013

Vložil: Petra

Titulek: Velmi užitečné a zajímavé

Velký dík určitě patří paní Mgr.Radce Přibylové a zároveň celému týmu Attaveny, za tak jedinečnou zkušenost. IBD mi umožnila poznat sebe samu. Potvrdila co jsem tušila..., odhalila mé kladné i záporné stránky. Utvrdila mne v názoru, že profesní cesta, kterou se chci vydat je ta správná.Rozhodně doporučuji.

Datum: 21.10.2013

Vložil: Blanka

Titulek: Rozhodně užitečné

Psycholožka byla velice příjemná a závěry, ke kterým jsme došly, byly pravdivé, jen mi to opět pomohlo podívat se na věci z jiného úhlu. Rozhodně mám zas o čem přemýšlet. Jsem ráda, že práci kterou dělám nebo chci dělat mi doporučila na základě testů i psycholožka. Děkuji Attaveně za umožnění absolvovat tuto IBD.

<< 1 | 2 | 3

Přidat nový příspěvek