Pro zaměstnavatele *

 

Chybí vám v týmu člověk, ale nemůžete si ho z finančních důvodů dovolit?


Máme pro vás nabídku!
 

Projekt "Vítr do plachet" určený pro rodiče na rodičovské dovolené nebo pro lidi, kteří pečují o osobu blízkou, ale v nejbližší době mají v plánu zapojit se do aktivního pracovního života. Těm, kteří se zúčastní našeho projektu, poskytneme praktické vzdělání, které je zaměřené hlavně na to, jak zvládat běžné pracovní úkoly a povinnosti, a jak se opět zařadit do „pracovního kolotoče“.

Naším úkolem je pro tyto lidi najít práci. Jelikož se z velké části bude jednat o maminky po rodičovských dovolených, upřednostňujme práci, která bude menší než celý úvazek, aby měly čas i na svou rodinu.

 

Co to pro vás znamená?

V rámci projektu máme finanční prostředky na to, abychom mohli tyto maminky na pracovních místech podpořit tím, že poskytneme zaměstnavateli příspěvek na jejich mzdu. Zaměstnavatel se tak nemusí starat o to, kde sežene peníze na výplatu a navíc mu v týmu přibude člověk, který má chuť pracovat!

Jste-li podnikatel, majitel firmy či drobný živnostník apod. a potřebujete někoho, kdo vám pomůže např. v kanceláři s administrativou, kontaktujte nás!

  • Přihlaste se telefonicky nebo e-mailem přímo u koordinátorky projektu
  • Vyplňte dotazník uvedený níže a my se vám ozveme
 
Upozornění pro zaměstnavatele z Vysočiny. Vzhledem k tomu, že projekt končí v květnu 2015, nebude již možné po skončení 4. cyklu využít podpory ve formě dotace na pracovní místo.
 

Chci zaměstnat účastníka/y projektu