Jak se mi líbil koučink a má spokojenost s koučkou?

Datum: 10.07.2014

Vložil: MK

Titulek: skvělá zkušenost

Musím říct, že jsem netušila, co takový koučink obnáší..Po prvním setkání s pí. Irmou jsem se ale obav zbavila. Přesně ..je velmi milá, sympatická a velikánská profesionálka. Pomohla mi si uvědomit řadu věcí týkající se mé osoby a zamyslet se sama nad sebou. Skvělá zkušenost!!!!

Datum: 06.06.2014

Vložil: Eva

Titulek: Díky za tu příležitost!

Šla jsem na koučink s tím, že moc netuším, co od toho mám čekat a trochu s obavami, že o sobě budu mluvit s úplně cizím člověkem. Ale Irma Bohoňková během prvního setkání svým přístupem všechny obavy zahnala. Je empatická, milá, profesionální a velmi lidská. Neřekne Vám, co a jak máte v životě dělat, jakým směrem se dát, co děláte špatně a co dobře. Ale svými otázkami Vás navede, abyste na to přišli sami. Naučí Vás se ptát a najít řešení, přemýšlet o věcech jinak než doposud. Pokud bych měla možnost absolvovat koučink znovu, neváhala bych.

Datum: 28.05.2014

Vložil: Markéta

Titulek: Nejlepšíííí :-D

Vážím si , že jsem díky Attaveně mohla vyzkoušet, něco tak super jako je koučování s Irmou Bohoňkovou. Udělala jsem na sobě kus práce, a nad rámec splnilo mé očekávání. Víc než to!!!!!! Doporučuji a zároveň děkuji paní Irmě, za její přístup, empatii, laskavost a hlavně za nahlédnutí sama do sebe, porozumění svým emocím a pocitům, v kterých sem měla zmatek. Děkuji a doporučuji moc všem!!!!!

Datum: 28.05.2014

Vložil: Hana

Titulek: Koučink

V poslední době jsem o koučinku hodně slyšela, a využila jsem možnost ho absolvovat.Paní koučka - příjemná, sympatická, empatická a navede na směr jakým se dát. Mohu jen doporučit..

Přidat nový příspěvek