Ohlasy na Workshopy

Datum: 20.02.2015

Vložil: Blanka

Titulek: Skvělý víkend

Děkuji za krásný půlrok, ve kterém jsem se díky spoustě lidiček hodně naučila a zažila. Navíc dcera Eliška se osamostatnila a začlenila do kolektivu. Děkuji lektorovi Tomášovi za obrovskou trpělivost :-) . A ještě jednou děkuji za skvěle zorganizovaný a pohodový víkend bez dětí. Nikdy bych si nemyslela, že budu schopná mluvit
před ostatními lidmi a konečně mě někdo ,,donutil" a vůbec to nebylo tak hrozné, jak jsem si myslela. Attaveno děkuji...

Datum: 19.02.2015

Vložil: Lída Lojková

Titulek: víkend bez běžných starostí:-)

Chtěla bych moc poděkovat celé Attaveně a externím pracovníkům za skvělé 5-ti měsíční období, které mi dalo nadhled, PC dovednosti a taky část sebepoznání, které jsem měla šanci vidět z jiného pohledu. Pro mě osobně byl kurz "nácvikem" na zaměstnání, které jsem poměrně rychle našla.Službu hlídání dětí považuji za super-nadstandard!Oba workshopy byly skvělé, každý byl zaměřen na jinou náplň, ale vždy velice příjemný víkend. Všem ještě jednou moc děkuji.

Datum: 16.02.2015

Vložil: Jitka

Titulek: Jedním slovem SUPER

Závěrečný workshop byl zakončen prezentacemi, u kterých jsme se opravdu pobavily. Klobouk dolů před všemi myšlenkami a firmami. Byla jsem zde jen v neděli a dnes jsem viděla vtipně zpracované fotografie od Tomáše. Takhle dlouho jsem se fakt nepobavila. Moc děkuji celé Attaveně a Tomášovi, Helče i Milanovi za vše. Od začátku do konce jsem si celý kurz fakt užila a dalo mi to hrozně moc informací. Jen škoda, že už je konec. Mějte se krásně a kdyby byl ještě někdy v budoucnu kurz pro pokročilé, tak se určitě hlásím. :)

Datum: 19.02.2015

Vložil: Tomáš

Titulek: Re: Jedním slovem SUPER

Jitko moc děkujeme za zpětnou vazbu. Je to pro nás velká odměna, číst tyto slova. Mějte se krásně!

Datum: 07.11.2014

Vložil: Irena

Titulek: První workshop

Bezva, sranda, spoustu nových pozitivní a motivačních podnětů. Vzpomenu si často na něco z workshopu především v napjatých situacích při jednání s ostatními lidmi. Tolik člověk nevybuchuje zvlášť, když něco není podle jeho názoru.
Děkuji Kristýně, Heleně a Milanovi. Super organizace.

Datum: 07.11.2014

Vložil: Milan

Titulek: Re: První workshop

A my děkujeme skvělým "holkám" maminkám za úžasný workshop. Milan a spol.

Datum: 05.11.2014

Vložil: Blanka Zahradská

Titulek: První workshop

i já bych ráda všem poděkovala za výborně zorganizovaný víkend a pestrý program.Milane,tvůj ovladač jsem se naučila používat a funguje skvěle.Heleno,díky tvým hodinám jsem si odnesla,že i když jsme každý jiný ,přesto spolu můžeme společně fungovat,jen vědět,jak na to :)

Datum: 07.11.2014

Vložil: Milan

Titulek: Re: První workshop

Blanko, mám radost. Já jsem i díky ovladači získal vnitřní klid ve vypjatých situacích a zúročilo se to třeba tento týden, když byl agresivní jeden můj kolega, který chtěl řešit staré osobní křivdy. Ten pocit vnitřní síly je úžasný! "Čudlík" klidek Milane :-)

Datum: 19.12.2014

Vložil: Helena Kurzweilová

Titulek: Re: První workshop

Jo, to je přesné. Jen vědět, jak na to. Někdy je to fuška, ale stojí to za to. Ať se daří.:)

Datum: 04.11.2014

Vložil: Marcela

Titulek: první workshop

...hodnotím opravdu kladně. Nejprve jsem se obávala dlouhého programu, ale nakonec to tak uteklo, že bych si některé pasáže zopakovala. Díky Heleně a Milanovi za jejich osobní příklady ze života. Myslím, že každá zúčastněná maminka si nejednou vzpomene na jejich rady, až budeme muset skloubit práci s rodinou.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek