Ohlasy na lekci Práce a rodina

Datum: 03.11.2013

Vložil: Peťa

Titulek: Práce a rodina?

Asi musím souhlasit, že název byl naprosto mimo a všechny jsme očekávali něco jiného. I když vím, že skloubit rodinu s prací si musí každý sám podle svého, ale i tak jsem čekala nějaké tipy a rady. Měli jsme se zamýšlet na tím co děláme, kdo máme jakou úlohu v rodině či společnosti. Nějak mě tato hodina neoslovila i díky paní lektorce, která sice byla moc milá a měla s námi trpělivost, bohužel mě nedokázala pro danou věc nadchnout.

Datum: 01.11.2013

Vložil: Marie

Titulek: Práce a rodina

Čekala jsem něco jiného, rady jak skloubit rodinu a práci. Ale na to asi rady nejsou, každý to má doma jinak. Spíš to bylo zamyšlení sama nad sebou a co je pro nás důležité. Víc mi dala bilanční diagnostika s Katkou.

Datum: 25.10.2013

Vložil: IP

Titulek: název???

Od lekce jsem nečekala náměty na skloubení práce a rodiny. V každém případě název lekce bych asi trošku pozměnila:např. rodina, vztahy a uvědomění si vazeb v rodině. Asi tak na mě působily všechny aktivity, které jsme během tohoto sezení měly možnost vyzkoušet.

Datum: 22.10.2013

Vložil: Eva

Titulek: Rozpaky

Moc jsem nepochopila koncept a vlastně ani záměr tohoto kurzu.

Datum: 16.10.2013

Vložil: Lída

Titulek: Přínosné

Nebylo špatné se zastavit a na chvilku vystoupit z kolotoče všedních starostí a podívat se na svůj život jakoby z venku, uvědomit si, kde se nacházím a kam směřuji. Diskuze jsme vedly bouřlivé a paní lektorka trpělivě čekala, než si sdělíme vše, co máme na srdci. Název lekce je opravdu zavádějící. Nelze čekat rady, jak skloubit práci a rodinu, na to musí přijít každý sám. :)

Datum: 16.10.2013

Vložil: Janča

Titulek: Nic moc

Rodina a práce - takto bych to já osobně nepojmenovala.Nemělo to s tím nic společného.Mě to vůbec nic nedalo.Rozhodně Bilanční diagnostika mě oslovila více i proto,jak to Katka uměla prodat. :-D

Datum: 15.10.2013

Vložil: Petra

Titulek: Práce a rodina

Zamyšlení se sama nad sebou a postavením v rodině, ale jinak žádný podstatný význam mi tato lekce nepřinesla.

Datum: 15.10.2013

Vložil: Monika

Titulek: rozpaky

Před absolvováním tohoto kursu mi chyběla aspoň trocha informací, o čem že to bude. Takže než jsem se zorientovala, co mi může přinést, byl konec. Proto ve mě zanechal smíšené pocity. Taktéž lektorka. Moc milá a hodná, naslouchající žena, ale chyběl mi u ní tzv. tah na branku a profesionalita, přesvědčivost.

Datum: 15.10.2013

Vložil: MIrka

Titulek: Přínosné

Já jsem byla s tímto kurzem spokojena. Nebylo to pro mne nic nového. S podobnými psychologickými kurzy nad zamyšlením se sama nad sebou a ujasněním si svých životních hodnot a priorit jsem se už potkala. Pro mě to byla přínosní hodina. Ale v lidech, kteří tenhle kurz absolvovali poprvé, mohla vzbudit rozpačité pocity, až deprese, necítili se na kurzu dobře a odcházeli z něho psychicky rozhozeni. Proto by jsem tenhle kurz ,,Rodina a práce,, zahrnula do daného cyklu výuky vícekrát a po menších soustech.
Jinak účel kurzu hodnotím pozitivně.

Datum: 14.10.2013

Vložil: Šárka

Titulek: Zvláštní

Od lekce práce a rodina,jsem očekávala úplně něco jiného.Rozebírali jsme mužské a ženské role.Lektorka byla velmi milá.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek