Co vám dal portál virtualnikolega.cz?

Datum: 07.05.2015

Vložil: Lenka

Titulek: pomocník

Dobrý pomocník a rádce, vždy při ruce.

Datum: 07.11.2014

Vložil: Irena

Titulek: Pěkně zpracované

Pěkně zpracované. Je také možnost se k této tématice vracet v budoucnu, což nám všem určitě pomůže.

Datum: 04.11.2014

Vložil: Jitka

Titulek: Pomocník

Moc mi studium ve virtuálním kolegovi pomáhá. Spoustu informací je pro mě nových, ale vzhledem ke studiu v kolegovi si troufám říci, že se dostávám i k informacím, které jsem nikdy neznala a neviděla. Je výborný na pochopení.

Datum: 20.11.2014

Vložil: Věra Havlová

Titulek: Re: Pomocník

Nezbývá než souhlasit.

Datum: 23.08.2014

Vložil: Kamča H.

Titulek: Schránka vědomostí

Opravdový kolega- vždy pomohl a skvěle vysvětlil. Ještě nyní se ráda k němu vracím a potřebovala bych všechny jeho informace "přehrát"takto pěkně i do své hlavy:). Velký dík za kolegáčka!!!

Datum: 22.07.2014

Vložil: Dana

Titulek: určitě přínosný

VK je moc pěkně zpracovaný, je fajn, že je opravdu polopatický, takže kdybychom náhodou něco zapomněly, co do nás Tomáš vtloukal ;-), máme kam nakouknout. Jen pořád ještě trochu tápu v orientaci. Každopádně děkuji, za tu možnost, určitě do budoucna využiji!

Datum: 06.06.2014

Vložil: Eva

Titulek: Užitečný kolega pro život

Kolega, který Vás učí od úplných základů a překvapí ve chvíli, když už si myslíte, že toho umíte dost. Doporučuji se neomezovat pouze na videolekce, ale zabrousit i do Nastuduj si a Tipů a Triků, kde najdete spoustu zajímavých věcí, které Vám nejen usnadní práci na počítači, ale i poskytnou příležitost občas ohromit třeba manžela :-)

Datum: 01.05.2014

Vložil: Maja

Titulek: Virtuální kolega

Za možnost e-learning jsem neobyčejně vděčná, protože zde máme ucelené informace ke kterým se můžeme kdykoliv vracet. Pokud jsme si nestihly nějaké informace zapsat, zde je najdeme i v budoucnu. Děkuji za tuto možnost.

Datum: 30.04.2014

Vložil: Mirka

Titulek: Doporučuji!

Kolega je výborná pomůcka. Zodpoví všechny otázky při studiu na ECDL testy. I po úspěšném ukončení kurzu, naň chodím když si nevím s nečím rady a vždy mi pomůže. Fakt super věc :)

Datum: 20.04.2014

Vložil: Lída

Titulek: Virtuální kolega

nemá chybu. Dost mě naučil, o dost věcech mám větší přehled a je-li třeba, vím kde najdu návody a tipy - za ty jsem nejvíc vděčná. Doporučuji všem pro jeho ucelenost, přehledost a neustálé doplňování.

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek