Spolupráce

 

Agentura Signum

Zaměřují se  na kurzy  firemního vzdělávání a rozvoje týmů i jednotlivců.  Pro  dosažení maximálního vzdělávacího efektu využívají metodiku rozvoje zážitkem. Všechny kurzy jsou interaktivní s důrazem na individuální přístup a maximální respektování specifik účastníků i zadavatelské společnosti. Na českém trhu působí více než 10 let a své služby v současné době zajišťují prostřednictvím 20 profesionálních lektorů.

www.agentura-signum.cz/

 

Swoby photographer 

Českobudějovický fotograf Michal Svoboda se fotografováním zabývá již několik let. Věnuje se převážně focení svateb, maturitních plesů a portrétové fotografii. Nedávno se stal otcem malé Barborky, takže mezi jeho vášně přibylo focení dětí a rodinných fotografií.

www.swoby.cz

 

RKC Nové Dvory

Rekreační a kongresové centrum Nové Dvory s vlastním pivovarem Kněžínek je výborným místem pro relaxaci, skvělé gurmánské zážitky i pro pohodové posezení s přáteli nad výborným pivem. Staročeské selské stavení se nachází v krásném prostředí mezi rybníky kousek za Haklovými dvory. Statek prošel velkou rekonstrukcí a nyní svým návštěvníkům nabízí dokonalé zázemí pro rodinné i firemní akce. Příjemné prostředí a vstřícný personál zajistí, že se zde budete cítit opravdu jako doma. Navíc ti, kteří mají rádi aktivní odpočinek mohou využít služeb jako je bazén, sauna, posilovna nebo bowlingové dráhy.

My v RKC zažili s účastnicemi projektu Vítr do plachet úžasný workshop a po skvělé zkušenosti se sem vrátíme i na workshopech dalších. Všichni už se moc těšíme!

www.rkcnovedvory.cz/