Ohlasy na Virtuální firmu

Datum: 07.05.2015

Vložil: Lenka

Titulek: firma

Virtuální firma, "super trenažér", předpříprava reálného plánu. Mnohému jsem se naučila. děkuji Lenka

Datum: 16.02.2015

Vložil: Jitka

Titulek: prezentace ve virtuální firmě

Po nedělním workshopu a prezentacích ve virtuální firmě jsem opravdu nadšená. Bylo zajímavé, co si každá firma dokázala vymyslet originálního. Byla to veliká sranda a zkušenost. Škoda, že to tímto skončilo. Kdyby to trvalo alespoň ještě chvíli:) Moc velké díky především Tomášovi a celé Attaveně za zrealizování celého kurzu od začátku do konce.

Datum: 15.01.2015

Vložil: Marcela

Titulek: doporučení

Všem maminkám po mateřké bych jedině doporučila absolvovat virt.firmu pod vedením Tomáše. Zažijí neskutečnou nalejvárnu do hlavy a pokud přežijí prvotní šok z mnoha informací, budou se na následující hodiny těšit, hltat každou informaci od lektora a poté z toho jenom těžit. Tak jsem to měla a mám aspoň já. Bohužel jsem nemohla dochodit celý kurz, ale zase na druhou stranu jsem brzy našla uplatnění v nové práci, která mne baví a díky projektu "Vítr do plachet" mám větší přehled a jsem sebejistější. Attaveně a především Tomášovi za jeho profesionální přístup patří velké D Í K Y !!!!

Datum: 28.07.2014

Vložil: Petra

Titulek: Dík Tomášovi!

Po první hodině jsem měla pocit, že to nedám. Hlavu jsem měla ze všech těch informací jako balon. ale postupně jsem se do toho dostala a začala jsem opět asi po šesti letech používat mozek i na něco jiného než na to jak zabezpečit děti a chod domácnosti. zjistila jsem, že to jde. výuka počítače byla pro mne velmi přínosná, doufám, že seženu práci, kde znalosti využiji. ale i v běžném životě se tyto vědomosti hodí. Děkuji moc Tomášovi. chvílemi jsem ho litovala. tolik ženských pohromadě...

Datum: 22.07.2014

Vložil: Dana

Titulek: DÍKY

Já jsem šla do projektu s tím, že vzhledem k tomu, že jsem 10 let pracovala s PC, tak si všechno jen zopakuji, ale to jsem se spletla, hned na první hodině jsem si udělala dvě str. poznámek... ;-) Nových informací tedy hodně a hlavně celkové ucelení, propojení...
Tomáše musím jen chválit, všechny hodiny měly spát i přiměřené tempo. Určitě by pro určité oblasti neškodilo pár hodin na procvičování navíc, ale máme VK, takže je kam kouknout.
Samotná práce ve firmách mně bavila, takové odlehčení na závěr.
Celkově projekt byl moc pěkně vymyšlen, všechno na sebe hezky navazovalo.
Moc děkuji, že jsem se mohla zúčastnit!!!

Datum: 22.07.2014

Vložil: Mirka

Titulek: Vítr do plachet

Na začátku jsem si myslela, že s počítačem umím. Ale tento kurz mi ukázal, že jsem zdaleka neznala všechno. Virtuální firma byla velmi dobrá zkušenost - řídit tým, rozdávat úkoly, prezentovat firmu, .... Chytila jsem vítr do plachet a teď mohu využít všech nových znalostí a dovedností, které mi usnadní práci a čas. Attaveno, děkuji !

Datum: 17.07.2014

Vložil: Ivča

Titulek: Neváhejte a vyzkoušejte!

Chtěla bych touto cestou poděkovat Attaveně za skvělou příležitost znovu se "nastartovat" po rodičovské dovolené. V Attaveně nám nabídli tolik možností jak na sobě zapracovat, až se to zdá v dnešní době skoro neskutečné........ Tak že DÍKY koordinátorce projektu a lektorovi, skvělí lidé!!!

Datum: 15.07.2014

Vložil: Sandra

Titulek: super

Super zkušenost. Myslím že každá z nás ocenila zkusit si všechny role v týmu. Zjistila jsem kde jsou mé slabé stránky, skvělá příprava na návrat do práce. Bavilo mě že jsme si práci řídili sami ale vždy jsme měli v zádech Tomáše, který ochotně pomohl.

Datum: 24.06.2014

Vložil: Monika P.

Titulek: Dobrý zážitek

Dobrá příprava na návrat do zaměstnání dost mi to dalo mnoho jsem se naučila co jsem neuměla. Tomáš jako hlavní šéf nezklamal a vedl nás k lepší práci.

Datum: 23.06.2014

Vložil: Kamča H.

Titulek: Super zážitek

Firma byla od začátku super,měla jsem úžasný holky kolem sebe a skvělého a velmi trpělivého lektora.Na každou hodinu jsem se moc moc těšila.Byla velká sranda a já jsem velmi ráda ,že jsem mohla být u toho.Tomáši,moc Ti děkuji a nezlob se,za vyrušování při hodině :))))))))))))))))

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek