Ohlasy na lekce Trhy práce

Datum: 05.06.2018

Vložil: AlbertMug

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate is central to the a part of a male's reproductive system. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The men's prostate is located just while watching rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it will always be very uncomfortable and inconvenient for that patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.Prostate infection, often known as prostatitis, is easily the most common prostate-related condition in men younger than 55 yrs . old. Infections from the prostate related are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis could be the least common coming from all varieties of prostate infection. It is caused by bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition of a particular defect inside the gland and the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be brought on by trauma for the urinary tract or by infections originating from other regions in the body. A patient can experience testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal in the prostate defect followed by the employment antibiotics and NSAIDs to help remedy the inflammation.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not to create the cause of these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper weight loss program is important. These are some from the steps you can take to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for general health and will also also maintain your urinary track clean.

2. Some studies suggest that a few ejaculations weekly will prevent prostate type of cancer.

3. Eat steak sparingly. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef per week will raise the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most critical measure to look at to be sure a wholesome prostate is always to select regular prostate health screening. If you are forty years and above, you must select prostate examination one or more times 12 months.

Datum: 26.01.2015

Vložil: JB

Titulek: Velmi přínosné odpoledne

Obě přednášející nám poskytly opravdu přínosné a praktické informace. Velmi užitečné bylo zejména zhodnocení vlastního životopisu, posouzení motivačního dopisu. Zároveň informace z úřadu práce byly úžasné, paní nám pomohla zorientovat se v celém systému zaměstnanosti.

Datum: 22.01.2015

Vložil: Jana Jelínková

Titulek: trhy práce

Paní Eva, nám poskytla spoustu nových informací. Velice zajímavé z hlediska jak posuzuje personalista životopis. Jsem ráda za všechny rady a triky, jak uspět při pohovoru nebo alespoň, jak zaujmout.

Paní z úřadu práce mi připomněla, jak to chodí na úřadu práce a vlastně v naší společnosti. Což bylo někdy i dost smutné zjištění, ale s tím mi nic neuděláme. Příjemné posezení s novými informacemi. Děkuji

Datum: 22.01.2015

Vložil: Věra Havlová

Titulek: přínosné

Informace o trhu práce, komentáře k životopisu, pohled bývalé personalistky Evy jsou úžasnou zkušeností.
Moc děkuji za účast paní z českokrumlovského úřadu práce, nejen pro množství informací určených všem účastnicím, ale především za konkrétní odpovědi na mé otázky.

Datum: 21.01.2015

Vložil: Lída Lojková

Titulek: trhy práce a příprava na pohovor

Lekce s náplní životopisu, zkoušky pohovoru, ukázka motivačního dopisu... byla velmi přínosná, je dobré vidět moji prezentaci z pohledu personálního zaměstnance. Lekce s paní z úřadu práce byla fajn, ovšem málo času na naše konkrétní dotazy.

Datum: 21.01.2015

Vložil: Veronika Kašková Ingrová

Titulek:

Lektorka Eva nám dala bezvadný výklad ohledně CV a motivačních pohovorů. Zajímavý byl pohled z druhé strany (personalisty). Přesto, že jsem si myslela, že mám CV naprosto dokonalé, stejně se našlo pár drobností, které se daly vylepšit.

Paní z úřadu práce nám poskytla spoustu informací, ovšem prostoru na naše konkrétní dotazy už nebylo tolik. To je škoda. Nicméně nabídla na sebe kontakt s možností dodatečných dotazů.

Datum: 11.02.2014

Vložil: MK

Titulek: Inormace a informace

Trhy práce byly určitě přínosné, člověk se dozvěděl spoustu přínosných informaci, ale souhlasím s Evou, prostor pro otázky byl vcelku nedostatečný. S BB byly lekce o něco zábavnější, i když spousta informací mi byla již známa.

Datum: 03.02.2014

Vložil: Marie

Titulek: Super školení na pohovor

Jsem moc ráda, že jsme měli tyto hodiny s Bohumilem Bráchou. Moc mi to pomohlo u pohovoru, který jsem absolvovala. Moc děkuji všem v projektu. Díky Vám se zvedlo mé sebevědomí.

Datum: 30.01.2014

Vložil: Markéta

Titulek: Užitečné

Lekce s pane Bohumilem Bráchou byla plná informací.Profesionální orientace na trhu práce, zkušenosti se životopisy a praxe v personalistice. Tyto hodiny jsou velmi užitečné, jak z pohledu žadatele o práci, ale i z jeho pohledu - což přináší mnoho věcí, kterým se vyvarovat a nedělat zbytečné chyby.Děkuji.

Datum: 30.01.2014

Vložil: Markéta

Titulek: Zajímavé

Pani lektorka, určitě chytrá a zkušená paní, znám ji z PÚ. Je vždy milá a poradí, vřele doporučuji každému, kdo si neví rady v oblasi zákoníku práce. Hodina s pani lektorkou byla opravdu přehlcená informacemi. Ocenila bych více času na otázky.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek