Ohlasy na lekce Trhy práce

Datum: 26.01.2015

Vložil: JB

Titulek: Velmi přínosné odpoledne

Obě přednášející nám poskytly opravdu přínosné a praktické informace. Velmi užitečné bylo zejména zhodnocení vlastního životopisu, posouzení motivačního dopisu. Zároveň informace z úřadu práce byly úžasné, paní nám pomohla zorientovat se v celém systému zaměstnanosti.

Datum: 22.01.2015

Vložil: Jana Jelínková

Titulek: trhy práce

Paní Eva, nám poskytla spoustu nových informací. Velice zajímavé z hlediska jak posuzuje personalista životopis. Jsem ráda za všechny rady a triky, jak uspět při pohovoru nebo alespoň, jak zaujmout.

Paní z úřadu práce mi připomněla, jak to chodí na úřadu práce a vlastně v naší společnosti. Což bylo někdy i dost smutné zjištění, ale s tím mi nic neuděláme. Příjemné posezení s novými informacemi. Děkuji

Datum: 22.01.2015

Vložil: Věra Havlová

Titulek: přínosné

Informace o trhu práce, komentáře k životopisu, pohled bývalé personalistky Evy jsou úžasnou zkušeností.
Moc děkuji za účast paní z českokrumlovského úřadu práce, nejen pro množství informací určených všem účastnicím, ale především za konkrétní odpovědi na mé otázky.

Datum: 21.01.2015

Vložil: Lída Lojková

Titulek: trhy práce a příprava na pohovor

Lekce s náplní životopisu, zkoušky pohovoru, ukázka motivačního dopisu... byla velmi přínosná, je dobré vidět moji prezentaci z pohledu personálního zaměstnance. Lekce s paní z úřadu práce byla fajn, ovšem málo času na naše konkrétní dotazy.

Datum: 21.01.2015

Vložil: Veronika Kašková Ingrová

Titulek:

Lektorka Eva nám dala bezvadný výklad ohledně CV a motivačních pohovorů. Zajímavý byl pohled z druhé strany (personalisty). Přesto, že jsem si myslela, že mám CV naprosto dokonalé, stejně se našlo pár drobností, které se daly vylepšit.

Paní z úřadu práce nám poskytla spoustu informací, ovšem prostoru na naše konkrétní dotazy už nebylo tolik. To je škoda. Nicméně nabídla na sebe kontakt s možností dodatečných dotazů.

Datum: 11.02.2014

Vložil: MK

Titulek: Inormace a informace

Trhy práce byly určitě přínosné, člověk se dozvěděl spoustu přínosných informaci, ale souhlasím s Evou, prostor pro otázky byl vcelku nedostatečný. S BB byly lekce o něco zábavnější, i když spousta informací mi byla již známa.

Datum: 03.02.2014

Vložil: Marie

Titulek: Super školení na pohovor

Jsem moc ráda, že jsme měli tyto hodiny s Bohumilem Bráchou. Moc mi to pomohlo u pohovoru, který jsem absolvovala. Moc děkuji všem v projektu. Díky Vám se zvedlo mé sebevědomí.

Datum: 30.01.2014

Vložil: Markéta

Titulek: Užitečné

Lekce s pane Bohumilem Bráchou byla plná informací.Profesionální orientace na trhu práce, zkušenosti se životopisy a praxe v personalistice. Tyto hodiny jsou velmi užitečné, jak z pohledu žadatele o práci, ale i z jeho pohledu - což přináší mnoho věcí, kterým se vyvarovat a nedělat zbytečné chyby.Děkuji.

Datum: 30.01.2014

Vložil: Markéta

Titulek: Zajímavé

Pani lektorka, určitě chytrá a zkušená paní, znám ji z PÚ. Je vždy milá a poradí, vřele doporučuji každému, kdo si neví rady v oblasi zákoníku práce. Hodina s pani lektorkou byla opravdu přehlcená informacemi. Ocenila bych více času na otázky.

Datum: 29.01.2014

Vložil: Blanka

Titulek: Přínosné

Dozvěděla jsem se věci, které by mě při posílání životopisů vůbec nenapadly. Ukázal pohled ze strany toho, kdo musí pročítat spousty CV od žadatelů o práci a to je určitě zajímavé a přínosné.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek