Ohlasy na Individuální bilanční diagnostiku

Datum: 16.11.2014

Vložil: Věra Havlová

Titulek: Přibylová

Lektorka je profesionál, nechybí nadhled, pochopení, vysvětlení....

Datum: 10.11.2014

Vložil: Vera

Titulek: Přínosné

Paní Přibylová dokáže poradit a nasměrovat.
Vyhodnocení testů dokáže i překvapit.

Datum: 07.11.2014

Vložil: Irena

Titulek: Zajímavé

Děkuji moc za možnost rozebrat silné i slabé stránky mého Já. Velmi dobré i pro rozhodnutí jakou cestou v pracovním životě se vydat.Hlavně také jak slabé stránky minimalizovat.

Datum: 06.11.2014

Vložil: Martina

Titulek: Zajímavé

Z IBD jsem byla nadšená. Paní Přibylová je perfektní psycholožka. Vůbec mě neznala a podle kresby stromu mě popsala tak dokonale, že jsem jenom kývala hlavou, ano - to máte pravdu (to jsem já). Dále mě informovala o mých silných a slabých stránkách a poskytla rady do dalšího pracovního života. Díky

Datum: 04.11.2014

Vložil: Marcela

Titulek: Velmi silný zážitek

Velmi děkuji paní Přibylové, za její odbornost a milý přístup. Je skvělé, že informace, které jsem díky IBD získala zúročím jak v pracovním, tak soukromém životě. Velké díky ale patří také zprostředkovatelům, tedy Attaveně. Závěrem snad ještě-více takových smysluplných projektů jako je Vítr do plachet! Díky!

Datum: 04.11.2014

Vložil: Jana B.

Titulek: Skvělé!

Bilanční diagnostika byla skvělá, dozvěděla jsem se spoustu věcí o sobě a pomohlo mi to k dalším rozhodnutím.

Datum: 20.10.2014

Vložil: Marta

Titulek: Zajímavé

Velice mě překvapilo, jak testy vystihly mojí povahu. Bylo pro mne přínosné si uvědomit, jaké jsou moje silné i slabé stránky. Dostala jsem i pár rad, jak se s nimi vyrovnat. Děkuji za zajímavé sezení.

Datum: 20.10.2014

Vložil: Karolína

Titulek: Inspirativní

Hodně zajímavá zkušenost. Paní psycholožka nám dokázala vytáhnout slabiny i silné stránky a jak se s tím poprat a na co si dávat pozor. Opravdu mě zaujalo, kolik se dá vyčíst z pouhého obrázku.

Datum: 18.10.2014

Vložil: Jana

Titulek: Ta mě teda rozebrala...

Něco bylo nové něco jsem věděla, jenom mi to nikdo ještě neřekl odborně a taky do očí. Takže dobrý.......
No budu muset na sobě a na okolí:-) trošku zapracovat. Děkuji paní psycholožce za čas, který věnovala našim dotazníkům (bylo jich moc a už mi z nich hučela hlava).

Datum: 18.10.2014

Vložil: Jitka

Titulek: super

Toto sezení bylo velmi přínosné a vyhodnocení testů na mě úplně sedělo. Dostala jsem rady do života, čeho se vyvarovat a jak se mít lépe a snažím se tím řídit. Hrozně ráda na to vzpomínám. Jen časové rozmezí bylo krátké, dalo by se vše rozebírat déle, asi jsme to vše ani nestihly. Brala bych to ještě jednou.

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek