Ohlasy na lekce Trhy práce

Datum: 29.01.2014

Vložil: Blanka

Titulek: Přínosné

Dozvěděla jsem se věci, které by mě při posílání životopisů vůbec nenapadly. Ukázal pohled ze strany toho, kdo musí pročítat spousty CV od žadatelů o práci a to je určitě zajímavé a přínosné.

Datum: 28.01.2014

Vložil: Jana

Titulek: zajímavá a vtipná hodina

Hodiny s panem Bráchou byly určitě přínosné, líbila se mi i vtipná videa. Pan Brácha nám poskytl pohled na zaměstnávání nejen z pozice žadatele o zaměstnání, ale i pohled z druhé strany, tedy pohled zaměstnavatele - personalisty.

Datum: 28.01.2014

Vložil: Iveta

Titulek: Praktické informace

Profesionální orientace na trhu práce, zkušenosti se životopisy a praxe v personalistice mě velmi příjemně překvapila. Získala jsem nové informace. Pan Bohumír Brácha byl moc vstřícný, ochotný a hlavně nabízel pohled i z druhé stránky věci. Na jedné straně životopis žadatele o práci a na druhé straně možnosti a názory, jak to chodí na personálním oddělení. Moc děkuji!!!!

Datum: 27.01.2014

Vložil: Eva

Titulek: Praktické

Pokud potřebujete poradit s životopisem, motivačním dopisem nebo s orientací na pracovních portálech, lekce s Bohumírem Bráchou pro Vás budou velmi přínosné.

Datum: 17.12.2013

Vložil: Lída

Titulek: Spokojenost

Paní Hospodářská je odborník na pracovní právo, sympatická a jako lektor vynikající. V odpolední skupině jsme čas na otázky měly a řešily jsme je průběžně. Ucelená přednáška, dobré byly příklady z praxe.

Datum: 17.12.2013

Vložil: Blanka

Titulek: Více času na naše dotazy!

Naprosto souhlasím s Evou. Paní byla moc fajn, na začátku řekla, že chce abychom se hlavně ptaly, ale pak nasadila takovou smršť informací, že bylo nevhodné jí přerušovat. Až na konci lekce jsme se snažily rychle každá získat odpověď na ten náš konkrétní problém, čímž možná měla raději lekce začínat...

Datum: 15.12.2013

Vložil: Šárka

Titulek: Zajímavé

Paní lektorka sympatická,milá a má veliký přehled.Ráda poradí,ale bylo málo času na otázky ,které nás zajímaly.

Datum: 12.12.2013

Vložil: Eva

Titulek: Příliš informací, méně prostoru pro otázky

Paní lektorka je velká profesionálka, která ví o pracovním právu asi všechno, navíc moc sympatická. Nicméně uvítala bych, kdyby trochu zmenšila množství informací (například mi přišlo trochu zbytečné se zabývat tím, jak se měnili některé věci v zákoníku práce v průběhu posledních let, popravdě mě nejvíc zajímá, jak je to teď aktuálně) a dala více prostoru otázkám. Na věci, které nás zajímali nejvíc, už nezbylo moc času.

<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek